KONTAKTY

výroba reklam a světelných log
Rýnovická 59
Jablonec nad Nisou 46601
tel: +420 601327926
napište nám

ANKETA

Jste spokojeni s našima službama?

Velice moc Velice moc 55% Strašně moc Strašně moc 29% Nemnoho Nemnoho 7% Vůbec Vůbec 10%

Pracovní doba:

Po - Pá 8-18h

So - 8-13h

email:loga-reklamy@seznam.cz


Obchodní podmínky a reklamační » obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky pro nákup na e-shopu www.loga-reklamy.cz

provozované

René Chlebík

Rýnovická 59,Jablonec nad Nisou,46601

IČ: 64059901

DIČ: CZ7307082607

 

(dále jen jako ,,prodávající'' nebo ,,provozovatel'')

 

I. Obecná ustanovení 

   

1.  Právní vztahy mezi prodávajícím a spotřebitelem - kupujícím založené uzavřením smlouvy o koupi věci nabízené na serveru www.loga-reklamy.cz se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku. 

2. Kupuje li kupující zboží na tomto e-shopu za účelem podnikání vztahují se na takto uzavřenou kupní smlouvu ustanovení Obchodního zákoníku.

3. Kupní smlouva uzavřená dle Obchodního zákoníku je tehdy vyplní li kupující fakturační údaje a to včetně IČ. 

4. Kupní smlouvu lze uzavřít pomocí virtuálního elektronického obchodu, elektronickou poštou nebo telefonicky.

 

II. Identifikace zboží a cena 

 

1. Každé jednotlivé zboží nabízené v tomto e-shopu je náležitě identifikováno a je popsáno názvem, který se však nemusí nutně shodovat s oficiálním názvem výrobce. U každého zboží je uvedena cena a jeho hlavní charakteristika. Cena zboží je uvedena v českých korunách a EUR a zahrnuje odpovídající DPH.

2. Smlouva o koupi věci nabízené ve výše uvedeném e-shopu je uzavřena potvrzením objednávky kupujícího prodávajícím. Kupující podáním objednávky stvrzuje souhlas s těmito obchodními podmínkami. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné.

3. Po obdržení řádně vyplněné objednávky vám potvrdíme formou elektronické pošty na vámi v objednávce uvedenou emailovou adresu, že byla objednávka přijata a zašleme vám potřebné údaje.

 

III. Dodání zboží a platba      

 

1. Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu objednané zboží způsobem, jaký kupující zvolil v objednávce za ceny platné v čase uzavření kupní smlouvy. Termíny dodání uvedené u jednotlivého zboží jsou pouze informativní, přesný termín dodání sdělí prodávající na požádání nebo jej uvede v potvrzení objednávky.

2. Zboží je dodáváno zásilkovou službou jako balík při platbě předem nebo dobírkou s úhradou celé částky při převzetí a to do místa, které kupující uvede ve své objednávce (upozorňujeme, že zboží zasíláme pouze po České Republice), nebo v případě snadné dostupnosti místa může být zboží vyzvednuto osobně na adrese naší provozovny.

3. Kupující je povinen zboží při dodání převzít.

4. Je li zakoupené zboží skladem je dodací lhůta 3-5 pracovních dní. V případě, že objednané zboží není na skladě je vždy sjednána individuální  dodací lhůta, podle možností dodavatele. Dodací lhůta může být přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněných prodávajícím /např. porucha na výrobní lince apod./.

5. Provozovatel prohlašuje, že osobní údaje kupujícího uvedené v objednávce zboží budou použity pouze ke zpracování jeho objednávky a jiných potřebných sdělení. Provozovatel se zavazuje zpracovávat osobní data v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. S tímto kupující souhlasí.

6.Výrobky jako jsou loga,jmenovky,reklamy a veškeré věci které jsou dělány na zakázku.Na tyto výrobky je doba dodání individuální podle počtu předešlích objednávek.Dále toto zboží nelze vracet( viz. obchodní zákoník),je to zboží vyráběné na zakázku a na toto se vztahuje jen reklamační řád v případě závady.

 

IV. Platební podmínky

 

1. Kupující má právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží, zakoupeného prostřednictvím prostředků komunikace na dálku, tak jak jsou vymezeny v čl. I odst. 2 těchto Obchodních podmínek.

2. Nedodá li prodávající do 30. kalendářních dní zboží kupujícímu, může kupující od smlouvy odstoupit a prodávající je povinen mu vrátit kupní cenu na jeho účet. V případě, že byla mezi kupujícím a prodávajícím sjednána při uzavření kupní smlouvy až po uplynutí takto sjednané lhůty.

3.Prodávající je oprávněn od smlouvy odstoupit za předpokladu, že si kupující dodané zboží nepřevezme, odmítne je převzít, nebo je není bez svého zavinění schopen dodat  / výpadek linky aj. /. 

  1. Odstoupit od smlouvy lze i po vzájemné dohodě.

5.Prodávající je oprávněn požadovat u výrobků na zakázku zálohu do výše ceny výrobku.

6.U výrobků vyráběných na zakázku ,je povinost zboží odebrat (viz:obchodní zákoník)

 

VI. Odpovědnost za vady

 

1. Prodávající odpovídá za vady prodané věci dle platných právních předpisů ČR.

2. Záruční doba je dle platných zákonů 25 měsícu od zakoupení zboží.

 

VII. Reklamace 

 

1. V případě reklamace postupujte dle reklamačního řádu

YjYxNTlmZT